Wyciągi dymów i oparów - węże PCV, PVC - PAFLEX

Wyciągi dymów i oparów


  • -10°C do +50°C

   LAJT-FX [6] - zbrojony wąż dedykowany do transportu ziaren i granulatów (grawitacyjny lub pneumatyczny),o małym promieniu gięcia... szczegóły»


  • -20°C do +70°C

   DRUFLEX-V [13] - wąż z tkaniny poliestrowej powlekanej PVC. Przeznaczony do przesyłu powietrza, oparów lub dymów. Lekka budowa umożliwia zastosowanie węża nawet w trudno dostępnych miejscach... szczegóły»


   -20°C do +180°C

   DRUFLEX-PU [15] - wąż zbrojony ssąco-tłoczny. Dedykowany do spalin samochodowych o wyższej temperaturze, bardzo giętki i ściśliwy. Nawet przy wysokich temperaturach pozostaje elastyczny... szczegóły»


   -20°C do +80°C

   DRUFLEX-PE [12] - wąż zbrojony ssawno-tłoczny odporny na wiele substancji chemicznych, także agresywnych. Dedykowany do czystego bądź zanieczyszczonego powietrza... szczegóły»


   -20°C do +70°C

   DRUFLEX-AS [14] - masywny wąż do tłoczenia lub ssania powietrza (czystego bądź zanieczyszczonego). Odporny mechanicznie o dużej tolerancji na rozrywanie... szczegóły»


   -10°C do +70°C

   DRUFLEX-S [18] - średniej konstrukcji wąż do tłoczenia lub ssania powietrza (czystego bądź zanieczyszczonego). Odporny mechanicznie o dużej tolerancji na rozrywanie... szczegóły»


   -20°C do +70°C

   DRUFLEX-F [16] - zbrojony wąż z tkaniny szklanej powlekanej PVC. Rekomendowany do zastosowań przy odciągach spawalniczych. Giętki i ściśliwy... szczegóły»


   -20°C do +70°C

   DRUFLEX-G [17] - zbrojony wąż ssawno-tłoczny do przesyłu powietrza, oparów lub dymów. Wykonany z tkaniny szklanej obustronnie powlekanej, o lekkiej i elastycznej budowie... szczegóły»


   -20°C do +70°C

   DRUFLEX-M [19] - trudnopalny, zbrojony wąż przeznaczony do instalacji odciągowych, w tym do odprowadzania gazów spawalniczych... szczegóły»


  • -20°C do +70°C

   HARDFLEX-D [26] - wąż o małym promieniu gięcia i wysokiej ściśliwości. Szczególnie polecany przy odprowadzaniu dymów i oparów w urządzeniach wentylacyjnych i odciągowych... szczegóły»


   -35°C do +125°C

   HARDFLEX-A [25] - efektywnie odprowadza spaliny silnikowe w warsztatach samochodowych. Trudnopalny, o dużej elastyczności i lekkości. Pokryty odporną warstwą zapobiegającą zarysowaniu karoserii samochodu... szczegóły»


   -20°C do +70°C

   HARDFLEX-V [31] - wąż wentylacyjno-klimatyzacyjny o ponadprzeciętnej elastyczności i ściśliwości. Podatny na formowanie... szczegóły»


   -20°C do +85°C

   HARDFLEX-P [29] - wąż do zastosowań wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz przy urządzeniach ssących. Odporny na liczne substancje żrące... szczegóły»


   -40°C do +175°C

   HARDFLEX-H [27] - trudnopalny wąż przemysłowy do transportu ciepłego i zimnego powietrza, a także odsysania substancji żrących... szczegóły»


   -60°C do +300°C

   HARDFLEX-S [30] - wąż do przesyłu bardzo gorących substancji gazowych, w tym pary wodnej. Zaprojektowany z myślą o systemach wentylacyjnych czy klimatyzacyjnych. Niezwykle elastyczny i ściśliwy... szczegóły»


   -35°C do +125°C

   HARDFLEX-N [28] - zbrojony wąż do odprowadzania gazów i oparów zimnych i gorących, a także substancji żrących... szczegóły»

Polecamy techniczne węże pcv oraz pu do wentylacji mechanicznych, odpylania i wyciągów oparów

Naszą ofertę ze względu na duże zainteresowanie klientów rozszerzyliśmy o węże z pcv i pu. W sprzedaży posiadamy przewody, które mają zastosowanie ssawno - tłoczące i mogą pracować w wysokich temperaturach. Dzięki nowoczesnej technologii węże pvc i pu instalowane są w systemach odprowadzających powietrze i gazy pod różnym ciśnieniem. Z kolei węże z tkanin technicznych mogą pracować w temperaturze sięgającej 300 stopni C, a nawet znacznie więcej. Polecamy również węże odporne na żrące działanie wielu typów chemikaliów.

© Wszelkie prawa zastrzeżone PAFLEX