Przewody wentylacyjne, węże do powietrza - PAFLEX

Wentylacja, klimatyzacja


  • -10°C do +50°C

   LAJT-FX [6] - zbrojony wąż dedykowany do transportu ziaren i granulatów (grawitacyjny lub pneumatyczny),o małym promieniu gięcia... szczegóły»


  • -40°C do +90°C

   METAL-A [8] - bardzo lekki, elastyczny i transparentny wąż (spiralnie zbrojony). Dedykowany do transportu materiałów ściernych, pyłów i trocin. Wysoka giętkość umożliwia swobodną pracę w ruchomych i szybko zmieniających swoje położenie częściach maszyn... szczegóły»


   -40°C do +90°C

   METAL-B [9] - elastyczny wąż ssawno-tłoczny zbrojony spiralą pozwalającą w dużym stopniu na neutralizowanie ładunków elektrostatycznych. Idealny do odciągów przemysłowych-szczególnie stolarskich... szczegóły»


   -40°C do +90°C

   METAL-BX [10] - zbrojony wąż ssawno tłoczny, zbudowany z poliuretanu poliestrowego, zabezpieczony przed obtarciami o elementy mocujące. Znajduje zastosowania przy transporcie ziaren, opiłków, granulatów, a także powietrza przy niższym ciśnieniu... szczegóły»


   -40°C do +90°C

   METAL-CX [11] - masywny wąż ssawno-tłoczny do materiałów ściernych. Znajduje zastosowanie głównie przy dmuchawach do zboża. Wysoka odporność na ścieranie... szczegóły»


  • -20°C do +70°C

   DRUFLEX-V [13] - wąż z tkaniny poliestrowej powlekanej PVC. Przeznaczony do przesyłu powietrza, oparów lub dymów. Lekka budowa umożliwia zastosowanie węża nawet w trudno dostępnych miejscach... szczegóły»


   -20°C do +180°C

   DRUFLEX-PU [15] - wąż zbrojony ssąco-tłoczny. Dedykowany do spalin samochodowych o wyższej temperaturze, bardzo giętki i ściśliwy. Nawet przy wysokich temperaturach pozostaje elastyczny... szczegóły»


   -20°C do +80°C

   DRUFLEX-PE [12] - wąż zbrojony ssawno-tłoczny odporny na wiele substancji chemicznych, także agresywnych. Dedykowany do czystego bądź zanieczyszczonego powietrza... szczegóły»


   -20°C do +70°C

   DRUFLEX-AS [14] - masywny wąż do tłoczenia lub ssania powietrza (czystego bądź zanieczyszczonego). Odporny mechanicznie o dużej tolerancji na rozrywanie... szczegóły»


   -10°C do +70°C

   DRUFLEX-S [18] - średniej konstrukcji wąż do tłoczenia lub ssania powietrza (czystego bądź zanieczyszczonego). Odporny mechanicznie o dużej tolerancji na rozrywanie... szczegóły»


   -20°C do +70°C

   DRUFLEX-F [16] - zbrojony wąż z tkaniny szklanej powlekanej PVC. Rekomendowany do zastosowań przy odciągach spawalniczych. Giętki i ściśliwy... szczegóły»


   -20°C do +70°C

   DRUFLEX-G [17] - zbrojony wąż ssawno-tłoczny do przesyłu powietrza, oparów lub dymów. Wykonany z tkaniny szklanej obustronnie powlekanej, o lekkiej i elastycznej budowie... szczegóły»


   -20°C do +70°C

   DRUFLEX-M [19] - trudnopalny, zbrojony wąż przeznaczony do instalacji odciągowych, w tym do odprowadzania gazów spawalniczych... szczegóły»


  • -40°C do +90°C

   INFLEX [20] - wąż ssawno-tłoczny do przesyłu materiałów powodujących zwiększone tarcie. Rekomendowany do wszelkiego typu odciągów, np. przy obrabiarkach do drewna. Odporny na rozpuszczalniki... szczegóły»


  • -40°C do +90°C

   GAFLEX [21] - masywny wąż do ssania i tłoczenia granulatów, ziarna itp. Dedykowany do zastosowań o znacznym natężeniu przepływu... szczegóły»


  • -20°C do +70°C

   HARDFLEX-D [26] - wąż o małym promieniu gięcia i wysokiej ściśliwości. Szczególnie polecany przy odprowadzaniu dymów i oparów w urządzeniach wentylacyjnych i odciągowych... szczegóły»


   -35°C do +125°C

   HARDFLEX-A [25] - efektywnie odprowadza spaliny silnikowe w warsztatach samochodowych. Trudnopalny, o dużej elastyczności i lekkości. Pokryty odporną warstwą zapobiegającą zarysowaniu karoserii samochodu... szczegóły»


   -20°C do +70°C

   HARDFLEX-V [31] - wąż wentylacyjno-klimatyzacyjny o ponadprzeciętnej elastyczności i ściśliwości. Podatny na formowanie... szczegóły»


   -20°C do +85°C

   HARDFLEX-P [29] - wąż do zastosowań wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz przy urządzeniach ssących. Odporny na liczne substancje żrące... szczegóły»


   -40°C do +175°C

   HARDFLEX-H [27] - trudnopalny wąż przemysłowy do transportu ciepłego i zimnego powietrza, a także odsysania substancji żrących... szczegóły»


   -60°C do +300°C

   HARDFLEX-S [30] - wąż do przesyłu bardzo gorących substancji gazowych, w tym pary wodnej. Zaprojektowany z myślą o systemach wentylacyjnych czy klimatyzacyjnych. Niezwykle elastyczny i ściśliwy... szczegóły»


   -35°C do +125°C

   HARDFLEX-N [28] - zbrojony wąż do odprowadzania gazów i oparów zimnych i gorących, a także substancji żrących... szczegóły»

Materiały do montażu instalacji wentylacyjnych. Polecamy węże do powietrza o najwyższych parametrach technicznych

Elastyczne przewody wentylacyjne podbiły rynek węży do powietrza. Ze względu na swoją giętkość, dużą wytrzymałość na odkształcenia, działanie zróżnicowanych ciśnień i temperatur, pozwalają zakładać instalacje nawet w pomieszczeniach technicznych o niesprzyjającym klimacie. Ze względu na duże zapotrzebowanie i stały wzrost liczy zamówień, naszą ofertę rozszerzyliśmy o węże transparentne i zbrojone. Zapraszamy.

© Wszelkie prawa zastrzeżone PAFLEX